Půjčovna lodí

SUNDISK family je vaším parťákem pro vodácké výlety na řece Jizeře, Nise a nově i Dyji. Jste sami nebo v parťě a chcete poradit odkud a kam vyrazit? Ozvěte se nám, pomůžeme vám s plánováním splutí. Všechny trasy dobře známe a rádi vám poradíme.

img

Půjčovna lodí Jizera

Na řece Jizeře působíme od roku 2006. Najdete nás v našich stálých základnách Žlutá plovárna Malá Skále, na soutoku řek Jizery a Kamenice - Spálov a v Kempu Dolánky u Turnova. Lodě vozíme po celém toku Jizery, půjčujeme kanoe, rafty, kajaky a paddleboardy pro cesty ze Spálova až do Mnichova Hradiště. Nejoblíbenější úsek z Malé Skály do Dolánek nabízí možnost vrátit se zpět na koloběžkách po stezce Greenway Jizera. Vodácký výlet na Jizeře na půl dne nebo rovnou prodloužený víkend.

půjčovna lodí jizera
img

Půjčovna lodí Nisa

Vodáctví na řece Nise je jiné než na většině českých řek. Krásná je cesta od jezera Kristýna přes trojzemí u Hrádku nad Nisou, jízda po německo-polské hranici přes průmyslové Hirschfelde s cílem v klášteře Marienthal. Nejprve regulované koryto, poté nádherné údolí s železničními mosty a kameny v řece. Vyzkoušejte si poklidné splutí Nisy a zpět se můžete vrátit na našich koloběžkách nebo vlakem. Výlety na půlden, celý den nebo několika denní putování až k soutoku s Odrou.

půjčovna lodí nisa
img

Půjčovna lodí Dyje

Nová půjčovna lodí na Zámecké Dyji se stala hned od začátku oblíbeným zážitkem pro návštěvníky Lednicko-Valtického areálu. Naši hlavní základnu v Lednici doplňují stanoviště v obci Nejdek a Nové mlýny. Využijte celoročně splavného slepého ramena řeky Dyje, projeďte se podél zámeckého parku, zažijte "moravskou Amazonku" a zpět se vraťte na našich koloběžkách. Zámecká Dyje - to je klidná řeka pro váš vodácký výlet  

půjčovna lodí dyje

Pro zakoupení vybavení a dárkových poukazů navštivte náš eshop.        eshop