První prázdninová akce!

Využijte naši první prázdninovou akci a vyzkoušejte nový sjezd z Kopaniny na koloběžce za zvýhodněnou cenu!

Pokud se rozhodnete vyrazit na výlet na koloběžkách ve dnech pondělí až středa a bude vás skupina alespoň čtyř lidí, dostanete od nás v rámci akce dopravu osob na Chatu Kopanina zcela zdarma. Neváhejte a vyzkoušejte služby nově zrekonstruované Chaty Kopanina pod hlavičkou SUNDISK Family a sjeďte si na koloběžce z Kopaniny do Dolánek nebo na Žlutou plovárnu na Malé Skále. Na Kopanině si před cestou můžete posedět a posilnit se třeba domácím pohárem či polévkou nebo doplnit tekutiny různých druhů.

Sjezd si můžete rezervovat online zde, telefonicky na čísle 775 580 388 nebo emailem na adrese info@sundiskfamily.cz

Chcete-li si objednat dopravu po maloskalsku individuálně (bez návaznosti na koloběžky) můžete tak učinit přímo na čísle 778 742 704 - řidič vás na Maloskalsku odveze kam si řeknete...

*první prázdninová akce platí od 1.7.2015 do 15.7.2015

Ceník Downhill centra Kopanina

Položka cena
Sjezd na koloběžce Kopanina - Žlutá plovárna 190 Kč
Sjezd na koloběžce Kopanina - Dolánky 200 Kč

NÁS TIP NA VÝLET:

Prodlužte si výlet a objednejte si splutí řeky Jizery na kanoi do Dolánek. Ráno vyražte první linkou mikrobusu na Kopaninu, odkud se vydáte z kopce na Žlutou plovárnu. Zde na vás po rezervaci budou čekat lodě, na kterých se můžete vydat po proudu řeky Jizery směr Dolánky u Turnova. V čase oběda budete akorát projíždět po vodě okolo Penzionu v Křížkách, kde si můžete vybrat jednu z místních specialit a naobědvat se zde. Poté pokračujte po proudu Jizery do Dolánek, kam dorazíte po 1,5h od Penzionu v Křížkách. Tam loď odevzdáte a protože jste zde ráno začínali, čeká zde na vás vaše auto, kterým se dopravíte domů nebo můžete nasednout na vlak. Pokud se vám ještě nechce, je zde možnost navštívit místní pobočku Turnovského muzea Dlaskův statek a domů vyrazit až potom.

Těšíme se na vás na Maloskalsku a přejeme mnoho příjemných zážitků během letních prázdnin.

Tým SUNDISK Family

Pro zakoupení vybavení a dárkových poukazů navštivte náš eshop.        eshop