Podvečerní splouvání tento víkend!

Tento víkend jsme pro vás přidali možnost splout si řeku Jizeru v podvečerních a večerních hodinách. Vzhledem k obrovskému zájmu o naši půjčovnu lodí na Malé Skále jsme tak rozšířili naši standardní otevírací dobu, abychom vás co nejvíce vyšli vstříc a mohli jste si lodě zapůjčit. 

Kanoe, rafty nebo kajaky si tento víkend můžete zapůjčit i v čase mezi 17. až 19. hodinou, tak abyste stihli splout do Dolánek do 21:00 hodin. Sjíždění řeky Jizery z Malé Skály do Dolánek i se zastávkou na pivo (třeba v Penzionu Křížky) se dá v pohodovém tempu zvládnout za dvě hodiny.

Objednávka splutí: Lodě na podvečerní splutí objednávejte telefonicky na čísle 775 580 388, emailem  na info@sundiskfamily.cz nebo se osobně zastavte na Žluté plovárně či kterékoliv naší provozovně u Jizery a lodě si zabookujte. (Tuto víkendovou akci zatím nenajdete v našem rezervačním systému)

Využijte tuto jedinečnou možnost, splujte si řeku Jizeru při zapadajícím Slunci a zažijte něco neobvyklého! Manželka i milenka vás pochválí, vaše parta stihne po suchozemském výletě ještě jeden vodní zážitek. Slunce už tolik nepálí a na sjezd Jizery je ideální teplota vzduchu - neupečete se tak jako v poledne :-) Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tým SUNDISK Family

Pro zakoupení vybavení a dárkových poukazů navštivte náš eshop.        eshop