Odemykání řeky Jizery

Odemykání řeky Jizery na Žluté plovárně

Tak jako každý rok i letos pro všechny vodáky odemkneme řeku Jizeru. Naše tradiční vodácká akce se ukuteční na Žluté plovárně na Malé Skále a čeká tu na vás bohatý doprovodný program.

Program pro širokou veřejnost bude připraven od 10:00 do 15:00 hodin. Těšit se můžete řadu atrakcí a aktivit - například pohádková louka, dětské sportovní atrakce, horkovzdušný balon, a chybět nebude ani živá muzika. Návštěvníci se mohou občerstvit v plovárenském bufetu.

V rámci Odemykání Jizery se podíváme i do části obce zvané Křížky ke stejně pojmenovanému penzionu. Jeden z bodů doprovodného programu bude totiž závod dvojic "tam na lodi a zpět na koloběžce" ze Žluté plovárny k Penzionu Křížky a zpět po Greenway Jizera. Závodníci se mohou hlásit na místě, kde se dozvědí podrobné informace o pravidlech.

K dispozici bude všem návštěvníkům půjčovna lodí a koloběžek. Půjčit si můžete kanoe, rafty i kajaky a pokud to počasí dovolí, nebo patříte mezi otužilce, můžete si vyzkoušet i jízdu na oblíbeném paddleboardu. Půjčovna koloběžek vám bude také k dispozici.

Dobrým tipem na výlet ze Žluté plovárny bude jistě nedaleká obec Líšný a její minigalerie, s aktuální výstavou fotografií "Střípky z Nového Zélandu." 

Na setkání se těší tým SUNDISK Family a provozovna Žlutá plovárna!

Harmonogram akce:

10.00

Začátek programu: pohádková louka – dětská soutěž o výlety na kanoích a koloběžkách, surf simulátor, trampolíny, balónový výtah a další

11.00

Slavnostní akt odemčení řeky Jizery pro sezónu 2015

11.15

Start závodu dvojic Žlutá plovárna – Penzion Křížky a zpět (kanoe a koloběžky)

13.00

Vyhlášení závodu a soutěží

15.00

 Zakončení akce

Plakát akce: 

 Plakát na odemykání řeky Jizery 2015

 

Pro zakoupení vybavení a dárkových poukazů navštivte náš eshop.        eshop