Školní výlety

Nejlepší školní výlety jsou ty, které máte bez starostí

Mezi naše provozovny patří kemp, ubytovny, penziony i hotel. Máme vlastní sportovně rekreační areály a vybavení pro nejrůznější  aktivity. Máme svůj cateringový tým a proto dokážeme váš školní výlet připravit na klíč včetně ubytování a stravování. Budete mít jednu kontaktní osobu, která se postará o vše do posledního puntíku.  

Připravíme program, který nadchne vaši skupinu

Vyberte si ubytování z naší nabídky, my pro vaši skupinu navrhneme a připravíme aktivity na den nebo na týden včetně večerního programu. 

Splutí řeky na raftu nebo kánoi, výlet na koloběžkách, lanové centrum, sportovní turnaje, outdoorové hry, vzdělávací aktivity a další možnosti. Po celou dobu pobytu od příjezdu do odjezdu se o děti starají naši zkušení instruktoři.


ceník

Rezervace:

+420 778 726 737

skupiny@sundiskfamily.cz


Vyberte si aktivity, které děti zaujmou


Splutí Jizery z Malé Skály do Dolánek 

Na tomto klidném úseku řeky je pouze jeden sjízdný jez a to hned na začátku, asi 80 metrů od Žluté plovárny. Trasa je dlouhá přibližně 9km. K dispozici máme dvojmístné nebo trojmístné plastové kánoe nebo rafty pro 6-8 lidí. Pro zkušenější vodáky máme v nabídce kajaky a paddleboardy. Půjčovné zahrnuje nejen plavidla, ale i ostatní vybavení - pádla, vesty, barely nebo lodní pytle. Výlet můžete absolovat s naším vodáckým instruktorem.

*Tip: Spojte tento výlet s koloběžkami

Čas 2-3 hodiny.

 

Adrenalinový zážitek v lanovém centru

Proškolení instruktoři vás provedou překážkami různých obtížností. Na každou z překážek se vydáváate sami a plně jištěni instruktorem nebo kamarádem se záložním jištěním. Po zdolání překážky jste spuštěni dolů. Vzhledem k fyzické náročnosti této aktivity lzde dohodnout vlastní výběr překážek. 

Čas 2-3 hodiny.

 


Koloběžkou z Dolánek na Malou Skálu

Oblíbený úsek cyklostezlky Greenway Jizera proti proudu řeky. Čaká vás projížďka malebným údolím, přejedete tři mosty a uvidíte kus nádherné přírody českého ráje. Na tento zážitek určitě nezapomenete.

Čas 1,5-2 hodiny.

 


Sjezdy na koloběžkách z Chaty Kopanina do údolí Jizery

Oblíbený downhill a nezapomenutelný zážitek, který doporučujeme milovníkům adrenalinu. Na výběr je několik tras různé obtížnosti. Výběr je zcela na vás.

Čas 2 hodiny.

 


Sbližování kolektivu formou týmových her

Aktivity pro posílení vzájemné důvěry, při nichž se děti učí spolupracovat a spoléhat jeden na druhého. V nabídce jsou například vodní týmové hry na klidné vodě, kdy se děti učí ovládat kánoe, staví pyramidu z lodí nebo soutěží se spolužáky v hromadném závodu. Program připravujeme na míru každé skupině.

Čas 2 hodiny.

Fotocaching

Jednoduchá hra, která prověří znalosti zeměpisu. Děti jsou rozděleny do týmů a podle mapy a zeměpisných znalostí hledají místa, u nichž se vyfotí. Vyhrává tým s nejrychleším časem a největším počtem nalezených míst.

Čas 1-2 hodiny.


Keys of the treasure

KOTT je naše teambuildingová geolokační hra. Její téma můžeme nachystat přímo pro vaši třídu. Zábavnými otázkami prověříme znalosti matematiky, angličtiny nebo dějepisu. V týmech budeme za pomoci GPS hledat různá místa, vyzkoušíme si schopnost orientace a spolupráce. Ke hře je potřeba mobilní telefon. Cílem může být například hledání pokladu. 

Čas do 5 hodin.


Hvězdárna Turnov

Dění na obloze je bohaté a nesmírně inspirativní. Provedeme vás tajemnými hlubinami vesmíru, seznámíme vás s principem fungování dalekohledu a s ostatní technikou. Prohlédnete si souhvězdí a jiné objekty na obloze. Doplníme dětem základy všeobecného vzdělání a podpoříme jejich citlivý vztah k přírodě.

Čas 1 hodina.
Stravování

Ubytování
Kontaktujte nás:

+420 778 726 737

skupiny@sundiskfamily.cz

DOPORUČUJEME:


Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny:

    +420 485 100 500 eshop email Naše služby:
    logo SF