Raft Colorado a Ontario

Pro zákazníky outdoorového centra Žlutá plovárna kteří chtějí vyzkoušet něco jiného, než jízdu po řece na našich kanoích Samba, máme k dispozici rafty. Bojíte-li se na kanoi převrácení, na raftu se obávat nemusíte!

Nabízíme rafty Colorado a Ontario, které jsou univerzálním prostředkem dopravy po řece. Nespornou výhodou oproti kanoi je, že posádka raftu může být až osmičlenná. Jedná se tedy o ideální prostředek pro prázdninové putování přátel, školní výlety, firemní akce nebo větší rodinku. Gumový materiál zajišťuje komfort při sezení delší cestě, a díky své odolnosti málo náchylný na protržení. Ale i v případě proražení je Vaše bezpečnost zajištěna: díky dvojitým vzduchovým komorám hlavních válců spolehlivě dojedete do cíle.

Při cestě ze Žluté plovárny do Dolánek potkáte hned na začátku jez, který je ovšem sjízdný přes vybudovanou šlajsnu. Peřejky v dolní části mohou za určitých okolností způsobit částečné zalití dna raftu vodou. Díky otevřené zádi raftu Colorado ale voda sama odteče pryč a Vy tak budete v suchu. Chcete-li plout spíše na uzavřeném člunu - pak zvolte souměrný raft Ontario.

Raft a člun Colorado:                   Raft a člun Ontario:

 

Pohodlné nastoupení na raft Colorado z areálu Žlutá plovárna

Rafty na Žluté plovárně v půjčovně lodí

DOPORUČUJEME:


Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny:

    +420 485 100 500 eshop email Naše služby:
    logo SF