Tam na lodi, zpět na koloběžce

Atraktivní možnost, jak se vrátit tam, odkud jste vypluli

Teď už nemusíte řešit, jak se dostanete zpátky na místo, odkud jste vypluli. Zkombinujte svůj výlet s jízdou na koloběžce a vynásobte svoje zážitky! Greenway Jizera na úseku Malá Skála - Dolánky je něčím, na co se jen tak nezapomíná. Tak neváhejte a projeďte se malebným údolím řeky Jizery.

Na lodi ze Žluté plovárny/SUNDISK Family   Zpátky na koloběžce z Dolánek

Jak to u nás funguje?

Z Malé Skály vyrážíte na lodi a své věci, případně automobil, necháváte u nás na Žluté plovárně. Během plavby se nemusíte bát hladu ani žízně. Po cestě vás čeká několik občerstvení, doporučujeme Penzion s hospůdkou Křížky. Zde pohodlně zaparkujete svoji loď, vstoupíte rovnou do zahrady penzionu a tady už uvidíte příjemné posezení na venkovní zahrádce. Posedět a občerstvit se můžete i uvnitř v hospůdce Křížky.

Výstupní místo v Dolánkách uvidíte vpravo nad gumovým valem. U břehu je molo pro váš pohodlný výstup z lodi. Loď necháváte na břehu a pokud není na místě naše obsluha, ostatní zapůjčené věci odnášíte do info stánku s občerstvením a půjčovnou koloběžek Kemp Dolánky. Tam už na Vás čekají připravené koloběžky, jste přímo u cyklostezky Greenway Jizera a právě po ní se vydáte proti proudu řeky.

Za lanovým mostem přes řeku Jizeru znovu narazíte na Penzion a hospůdku Křížky a pokud nezvolíte pauzičku s občerstvením, pokračujte dál po Greenway Jizera směr Malá Skála - Žlutá Plovárna. Tam vracíte koloběžku a užíváte si krásný pohled na Jizeru a Pantheon.


Takový výlet chci
 

Obrácená varianta - Tam na koloběžce, na lodi zpět

Jste-li turista ubytovaný v Kempu Dolánky nebo chcete po plavbě zůstat v Turnově, můžete výše popsanou trasu mezi Malou Skálou a Dolánkami absolvovat i v opačném pořadí. Výhoda této varianty je, že na Vás v Dolánkách po plavbě čekají nejen suché věci, ale i teplá sprcha.


objednat výlet


Další tip na výlet! Sjezd na koloběžce z Kopaniny

Vyjeďte z vrcholu kopce po krásné nové asfaltce a kochejte se výhledy do malebného údolí řeky Jizery. Nabízíme vám sjezdy na koloběžkách z Kopaniny. Využijte tuto příležitost při vašem výletu na Maloskalsko, nebudete litovat.

Jak na to?

Ráno zaparkujte auto v Dolánkách na parkovišti, pokud u nás máte předem rezervovaný mikrobus, vyvezeme vás až nahoru na Chatu Kopanina. Tady si vyzvednete koloběžky a vyrazíte dolů na Žlutou plovárnu. Tady koloběžky vrátíte a přesednete na loď. Po Jizeře splujete do Dolánek, odkud jste původně vyrazili. Zastavte se na oběd v Křížkách, tam budete kolem oběda a to je ideální čas na přestávku. Pokud toho po příjezdu do Dolánek stále nebudete mít dost, můžete navštívit místní pobočku Turnovského muzea, známý Dlaskův statek.


Chci sjezd na koloběžce

  Sjezdy na koloběžkách z Kopaniny

Koloběžka už dávno není zábavou jen pro malé děti!  Rezervujte si svůj bezstarostný výlet a užívejte si!

INFORMACE A REZERVACE

+420 775 580 388 (8:00-22:00)

+420 778 436 463 (9:00-18:00)

DOPORUČUJEME:


Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny:

    +420 485 100 500 eshop email Naše služby:
    logo SF